20/09/2014

macadamia natural oil give away

 Hej piger! Hvis I ikke allerede har luret instagram og bloggen de sidste par dage, så har jeg reklameret lidt om, at der i dag ville komme en ny giveaway op her på bloggen! Billigvoks.dk har været så søde at sponsorere mig dette fine hår sæt fra Macadamia Natural Oil til en af mine følgere. Jeg valgte netop dette mærke og sæt, fordi at det virker helt utroligt luksuriøst. Pakken hedder "Ultimate repair pack" og indeholder 300 ml Rejuvinating shampoo, 125 ml healing oil treatment, 100 ml deep repair masque og en tangle brush. Denne pakke koster normalt 413 kr, men er lige nu sat ned til 207 kr! Find pakken lige her.

Macadamia Natural Oil serien består af produkter, som er baseret på de mest værdifulde olier i verden. Pakken er den ultimative redning til hår, som skriger efter intens pleje, næring og genopbygning, hvem kan ikke godt bruge det? Med dette sæt bliver håret utroligt silkeblødt, sundt og glansfuldt!
Faktisk har billigsvoks.dk lige nu 50% på alle Macadamias produkter, så vær hurtig, hvis du skal have fat i nogle super lækre produkter!

Du har nu muligheden for at vinde dette sæt ved at:
1. Synes godt om enten bloggens facebook side lige her eller følge bloggen via bloglovin' her
2. Skrive dit fulde navn + email adresse, så jeg kan komme i kontakt med vinderen

Vinderen bliver trukket søndag d. 5. Oktober 2014.

72 kommentarer:

  1. Johanne Ellekrog Kiehn <3
    johannekiehn@hotmail.com
    - Fedt at du lave sådan en giveaway !!

    SvarSlet
  2. Rikke Trøjborg
    ymer523@gmail.com
    - krydser fingre <3

    SvarSlet
  3. Laura Groth Thomsen
    Lauragroththomsen@gmail.com

    Fedeste giveaway <3 Lige et sæt for mit hår! Krydser fingre <3
    (Følger bloggen via BLOGLOVIN)

    SvarSlet
  4. Anne Sofie Dydensborg Rasmussen
    annesofie.dr@gmail.com
    - uha, sikke en god give-away!
    Elsker din blog❤️

    SvarSlet
  5. Cecilie ida Peter.
    Gcm2909@gmail.com 💖💖

    SvarSlet
  6. Claudia Serena Lundbye
    myggenpigen@gmail.com
    :)

    SvarSlet
  7. Frederikke Kvist
    frederikkekvist@hotmail.com

    SvarSlet
  8. Signe Salquist Lyngholm
    signe@lyngholmerne.dk

    SvarSlet
  9. Zenia Louise Jensen
    Zenialouisejensen@hotmail.com <333

    SvarSlet
  10. Simone Mille Mervig Schrøder
    supersimille@gmail.com
    Det var da en helt fantastisk giveaway!

    SvarSlet
  11. Louise Dahl Jensen
    Loui21@live.dk
    Hvor er det fedt, at du har haft så mange giveaways kørende. :))) <3

    SvarSlet
  12. Ida Elmholdt Bland
    idaelmholdt@hotmail.com :-)

    SvarSlet
  13. Kirstina Degn
    Kirstina2@icloud.com

    SvarSlet
  14. Rikke Hansson

    rikke.hansson.dk@gmail.com

    SvarSlet
  15. Oline Hagan

    Olineama@gmail.com

    SvarSlet
  16. Superrr fed giveaway,lige hvad mit hår trænger til.
    Michaela A.Rosenkilde
    mich996j@horsens-skoler.dk

    SvarSlet
  17. Sidsel Grønning
    sidselgroenning@gmail.com

    Rigtig lækker giveaway!<3

    SvarSlet
  18. Jeg følger dig begge steder :-)
    Det er så lækkert et mærke! Har selv fået en lille prøve af olien, og den er virkelig skøn.
    louise.jakobsen@hotmail.com - Louise Jakobsen

    SvarSlet
  19. Super lækker giveaway! :)

    melissa.b@live.dk

    SvarSlet
  20. Line lundgren knuden
    Line.knudsen@hotmail.dk

    SvarSlet
  21. Lækkert!!

    Idarose Schultz
    idaschultz713@hotmail.com

    SvarSlet
  22. Vicki Rasmussen
    johnrasmussen@turbopost.dk

    SvarSlet
  23. Julie Thækker Glob

    juliethaekker.28@gmail.com

    SvarSlet
  24. Astrid Toftegaard

    astridtoftegaards@gmail.com

    SvarSlet
  25. Super dejlig giveaway, de her produkter dufter himmelsk. :)
    Cr.ernst@outlook.com

    SvarSlet
  26. Amanda Hansen

    amandaebh@hotmail.com

    SvarSlet
  27. Lærke Møller Jørgensen20 september, 2014 20:00

    århhh, kunne være så skønt <3

    Lærke Møller Jørgensen
    nederentype@outlook.dk

    SvarSlet
  28. Anne Sofie Skibby Rasmussen
    Annesofieskibbyrasmussen@gmail.com

    SvarSlet
  29. Anna Thu Hoai Nguyen

    thuhoainguyen@msn.com

    SvarSlet
  30. Helena Petersen :)

    Helena.h.petersen@gmail.com

    SvarSlet
  31. Nynne Marie Hansen

    nynn0538@hotmail.com

    SvarSlet
  32. Alt for lækker giveaway!!!!

    Anna Møller Larsen
    anna.larsen.76a@gmail.com

    SvarSlet
  33. Elizabeth Tabrizi-Christensen
    elizabethtabrizichristensen@gmail.com

    RIGTIG lækker give-away!!

    http://elizabethannesofie.bloggersdelight.dk/

    Knus :-))

    SvarSlet
  34. Louise Tarstrup
    Louise@tarstrup.com

    SvarSlet
  35. lækkert, har prøvet et af deres produkter før, og var vild med det. så det kunne være fedt at prøve mere.

    Emilie Drøgemuller schyth
    emilie.schyth@gmail.com

    krydser fingre;)

    SvarSlet
  36. Anna Hertzog
    annahertzog1999@gmail.com

    SvarSlet
  37. Så lækker giveaway! krydser fingre

    Mette Højrup
    mette.rosendal@live.dk

    SvarSlet
  38. Jeg håber virkelig på at vinde! :-)

    Cecilie Laura Olsen
    cilllerol@gmail.com

    SvarSlet
  39. Amanda Dam
    amandadam@privat.dk

    SvarSlet
  40. Janne Hartvig Christiansen

    jannesnut@gmail.com

    SvarSlet
  41. Det kunne mit hår bare virkelig godt bruge :))

    Anna Mulla Hansen
    offentliganna@gmail.com

    SvarSlet
  42. Følger via Bloglovin

    Sandie Christensen
    sandieabc@gmail.com

    Fed give-away! :-)

    SvarSlet
  43. følger bloggen på Bloglovin

    Klara Kjær

    klara.kjaer@hotmail.com

    SvarSlet
  44. Følger via Bloglovin
    Marie Lystorp Sartor
    Mlsartor16@gmail.com

    SvarSlet
  45. Jessica Brodersen
    Jessie.27@live.dk

    Følger via bloglovin'💕

    SvarSlet
  46. Anne Sofie Knudsen
    annesofiesknu@gmail.com

    SvarSlet
  47. Cecilie schou andersen
    Cecilie.schou.andersen@gmail.com

    SvarSlet
  48. Amalie Egeberg Nielsen
    amalieenielsen@gmail.com <33

    SvarSlet
  49. Lærke Piilgaard Petersen
    larke22@hotmail.com

    SvarSlet
  50. Anna Katrine Jensen
    ak1998@live.dk 💗

    SvarSlet
  51. Uuuhh lækkert! Følger dig begge steder ;)
    Julie Reich - juliereich99@gmail.com

    SvarSlet
  52. Emilie Hilton
    emilie.hilton@gmail.com

    Krydser fingre

    SvarSlet
  53. Asta Sand
    astasand@gmail.com

    håber jeg vinder søde

    SvarSlet
  54. Maria Franciska Schumacher
    maria.franciska@hotmail.com

    fed giveaway!

    SvarSlet
  55. Ann-Louise Lind Christensen
    haeklepige@hotmail.com

    Super fed Giveaway!

    SvarSlet
  56. Camilla Sophie Hansen <3
    camilla.sophie@live.dk
    - Hvor virker det bare til at være nogle vildt lækre produkter!!

    SvarSlet
  57. Clara Dam Christensen
    claradam00@gmail.com

    - Jeg følger dig via bloglovin<3

    SvarSlet
  58. Katrine Boie Steffensen
    katrine0706@hotmail.com

    SvarSlet
  59. Emma Sørensen
    ems1210@hotmail.com

    SvarSlet
  60. Maria Holst Tordrup
    Maria@mpk92.dk

    SvarSlet
  61. Alting er gjort - fed konkurrence!

    Kathrine Johansen
    lillekathriine@hotmail.com

    SvarSlet
  62. Katrine Høj Laursen
    katrinehoej98@gmail.com

    SvarSlet
  63. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  64. Ida Poulsen
    ida.vp99@gmail.com

    SvarSlet
  65. Agnes Jensen
    agnes.faergeman@gmail.com

    SvarSlet
  66. Følger dig via. bloglovin!
    Maria Jønsson
    Maria-j-1996@live.dk

    SvarSlet
  67. Jeg følger dig via bloglovin - forresten er det et super lækkert give-away! :-))
    Helena Clara Munkholm Pedersen
    clara877@hotmail.com

    SvarSlet
  68. følger på bloglovin! :)
    Tina Christensen
    tina-bchristensen@hotmail.com

    SvarSlet
  69. Malene Hall Jensen
    malene.hall.jensen@gmail.com
    -Lækker giveaway

    SvarSlet
  70. Freya Thorslund Rasmussen
    thorslund99@gmail.com

    Mega lækker giveaway!<3

    SvarSlet
  71. Cecilie Dræbye
    cecilie.draebye@gmail.com

    lækker giveaway! ;)

    SvarSlet
  72. Victoria Kwan
    Vkzm@hotmail.com

    Kisses,
    Www.victoriakwaan.blogspot.dk

    SvarSlet